SPOR KULÜPLERİMİZE DESTEK VE GENÇLERİMİZİN SPORA YÖNLENDİRİLMESİ AMACIYLA HEP BİRLİKTE OLACAĞIZ  

 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, ilçemizde bulunan 47 Okulumuzda ve Belediye Spor Kulüpleri (Baykan Belediye Spor, Veysel Karani Belediye Spor, Atabağı Belediye Spor) nezdinde yürütülen spor faaliyetlerinin geliştirilmesi, gençlere ve spora desteklerin artması amacıyla ilçemizde faaliyette bulunan iş adamları ve esnaflar ile bir araya geldi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, ilçemiz de sporun ve sporcunun yanında olan bir yönetim anlayışıyla ilçemizde faaliyet yürüten 3 Belediye Spor Kulübüne,  ve 47 okulumuzda sporla iştigal içinde olan gençlerimize destek olmak amacıyla hareket ettiklerini belirtti. İlçemizde yürütümüne başlanan “Sosyal Sorumluluk Projeleri, Kültür-Sanat Projelerinin yanı sıra “Spor Projeleri” ne dolayısıyla Baykan’lı Gençlere yönelik projelere ağırlık verdiklerini ifade eden Kaymakamımız Mehmet TUNÇ “İlçemizdeki gençleri spora yönlendirerek, gençlerimizi zararlı alışkanlıklardan ve insanlardan korumuş oluyoruz. Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ “Kaymakamlığımız olarak ilçemizin gelişimi ve değişimi adına durmaksızın çaba sarfediyoruz. Birçok konuda vatandaşlarımızı dinliyor ve onların beklentileri doğrultusunda projeler üretmeye çalışıyoruz. Gençlerin daha fazla spor ile iştigal olması amacıyla park ve spor alanlarını  oluşturuyoruz. Gençlerimizi kimseye yem etmeden eğitim ve spor hayatlarına yön veriyoruz. İnanıyoruz ki gençlere yaptığımız yatırım, ülkemize çarpan etkisi ile çok büyük katkılar sağlayacaktır. Bu kapsamda Kaymakamlığımız önderliğinde başlatılmış projelere tüm halkımızı, ilçemiz iş adamları ve esnaflarımızı da dahil etmek istiyoruz. Belediye nezdindeki amatör spor kulüplerimiz ve 47 okulumuzdaki gençlerimize ışık olabilmek amacıyla yardım ve desteklerinizi bekliyoruz” dedi

Gerçekleştirilen toplantıya büyük bir ilgi gösteren ilçemiz iş adamları ve esnaflarımıza ilçemizde gençlerimize, spora ve sporculara destekleri amacıyla teşekkür eden Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç ilçemizin tüm hususlarında istişare kültürü ile gerekli fikir alışverişinde bulunulacağını ifade ederek toplantıyı sonlandırdı.

IMG_8319 IMG_8321 IMG_8324 IMG_8328 IMG_8331 IMG_8338 IMG_8341