Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ ve Eşi Nurşen GÜRBÜZ TUNÇ Şehit Faik AKBULUT’un Ailesini Ziyaret Etti

 

 

Konuk olduğu şehit yakınımızın aile fertleri ile hasbihal eden Kaymakam/Belediye Başkan V. TUNÇ, “Vatanı için canını seve seve verenler olduğu sürece, yurdumuzu hiç kimsenin bölmeye gücü yetmeyecektir. Gururumuz ve kıvanç kaynağımız olan şehidimizin ailesi bizim ailemizdir. Şehit ailelerimizin her türlü talep ve ihtiyacı azami hassasiyetle karşılanmaktadır. Allah devletimize, milletimize zeval vermesin. Devletimiz çok büyük ve güçlüdür” dedi.

 

AKBULUT Ailesinin sıkıntılarını dinleyen, kendileri ile sohbet eden ve Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, “Bu kahramanlarımız canlarını seve seve bu kutsal topraklar, bu vatan için vermişlerdir. Bu nedenle, şehitlik mertebesi Peygamberlik mertebesinden sonra gelen en yüksek mertebedir. Bu şehitleri unutmamız mümkün değildir. Bu şehitlerin çocukları, eşleri, anneleri, babaları da bizim için kutsal birer emanettirler. Acılarınızı paylaşıyor, şehit olan kardeşlerimize Allah’tan rahmet diliyoruz.’ dedi.

 

Devletimizin şehit ailelerine yönelik yapmış olduğu en son yasal düzenlemeler ile sağladığı imkânlar ile her zaman şehit yakınlarının, gazilerin ve ailelerinin yanında olacağını kaydeden Kaymakam TUNÇ, “Şehitlerimizin arkasında bırakarak bizlere emanet etmiş oldukları ailelerin acılarını bizlerde yüreğimizde hissediyor ve onların kederlerini paylaşıyoruz. Devletimiz şehit ailelerine çeşitli sosyal ve ekonomik haklar sağlamaktadır. Bizlerde onları sık sık ziyaret ederek, devletin her zaman yanlarında olduğunu hissettiriyoruz. Şehit ailelerinin ihtiyaçlarını karşılamaya çalışıyoruz. Her zaman yanınızdayız ve yanlarında olmaya devam edeceğiz” dedi.

 

Bu ziyaretlerinden dolayı AKBULUT Ailesi Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ ve Eşi Nurşen GÜRBÜZ TUNÇ’ a desteklerinden dolayı teşekkürlerini ilettiler.

HZON6753 KNGV9924 LTWV9057 QBVI5362