KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET TUNÇ MUHTARLARLA KAHVALTIDA BİR ARAYA GELDİ

 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, ilçemize bağlı 30 köy, 9 mahalle muhtarı ile kahvaltı da bir araya geldi. Ardından Baykan Yatılı Bölge Ortaokulu konferans salonunda Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ başkanlığında ilçemizdeki tüm muhtarlarımızla toplantı gerçekleştirdi. Muhtarlarımızın köylerine ve mahallelerine dair ihtiyaç, talep, beklenti ve şikâyetlerini dinledi ve not ettirdi.

Kaymakamımız kahvaltılı yemekte Muhtarlarımıza yönelik “İlçemizde bulunan 30 köy, 9 mahallemiz ve 34 köy bağlısına yönelik yürütülen hizmetlerde gecikmeye mahal vermeden, yapılan iş planları çerçevesinde kamu yararı gerektiren önceliklere göre vatandaşımızın ihtiyaç ve talepleri doğrultusunda vatandaş odaklı bir hizmet sunma anlayışla kesintisiz devam ettirilecektir.” ifadelerini kullandı.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ muhtarlarımıza tek tek söz hakkı vererek, muhtarlarımızdan köyleri ve mahalleleri ile ilgili talepleri dinleyip, not ettirdi. Belirtilen taleplerin azami hassasiyetle talip edileceğini ifade eden Kaymakam/Belediye Başkan V. Muhtarlar ile toplu fotoğraf çekiminin ardından kahvaltı programı sona erdi.

1 4 13 14 15 17 21 27