KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET TUNÇ GENÇLERLE BAŞ BAŞA

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, Baykan Anadolu Lisesini ziyarette bulunarak, İlçe genelinde yürütülen “Baykanda Okuma Seferberliği Projesi” kapsamında Haftalık Okuma Etkinliğine katıldı.

20 dakikalık okuma etkinliğinin ardından öğrenciler ile sohbet eden Kaymakamımız, “Düzenli olarak kitap okumayı ihmal etmeyin. Kitaplar hayallerinizin ve hedeflerinizin şekillenmesinde yegane dostunuzdur. En verimli, en doğru bilgiye kitaplardan ulaşabilirsiniz.” dedi.

Kaymakamımız, öğrenciler ile tek tek ilgilenerek okudukları kitapların kendilerine çok şey kazandıracaklarını ifade etti ve öğrencilerden bir takım sözler aldı. “Günlük düzenli tekrar, anne babalarını ve öğretmenlerini üzmeme, ahlaklı bir nesil olma, vatana ve millete hizmet etme”. Kaymakamımız ziyaret sonrası okul müdürü, okul müdür yardımcıları ve öğretmenlerle iştişare toplantısı yaptı ve okuldan 12. Sınıf öğrencilerine hassasiyetlerinin olmasını ve her öğrencinin sosyo-ekonomik durumuna göre desteklenmesi gerektiğini ifade ettikten sonra okuldan ayrılmıştır.

DSC_2812 DSC_2813 DSC_2814 DSC_2821 DSC_2822 DSC_2825 DSC_2830 DSC_2833