KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET TUNÇ BEY’İN EV ZİYARETLERİ

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ Devletimiz ile Milletimizi aracısız buluşturmak amacıyla ev ziyaretlerine başladı. “Derdimiz Milletimizin ihtiyaç ve taleplerini doğrudan aracısız öğrenmektir” diyen Kaymakam/Belediye Başkan V. Ev ziyaretlerine aralıksız devam edeceğini belirtti.

Vatandaşların sorunlarını yerinde dinleyen Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ “İlçemizde yapılan yatırımlara yön vermek, Devletimizin yarım kalmış yatırımlarını ivedi şekilde tamamlamak, mütaahhitlerin sorunlarını aşmak, mütaahhitlerden kaynaklanan sorunları aşmak, sağlanması gereken kurumlar arası koordinasyonu gecikmeye ve ihmale mahal vermeden sağlamak amacıyla her an alanda olacaklarını ve yürütülen iş ve işlemler, projeler konusunda Baykanlı Hemşerilerimize ve Devletimize karşı açık, şeffaf ve hesap verebilir bir anlayışla hizmet etmeye devam edeceğiz.” dedi.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ verilen talimatlar gereği görevlendirilen tüm kamu personelleri en kısa sürede oluşturulacak iş planlarına göre “Aile Ziyaretlerine” başlayacağını belirtti.

DSC_2433 DSC_2435 DSC_2438 DSC_2443