KAYMAKAM/BELEDİYE BAŞKAN V. MEHMET TUNÇ BEY BELEDİYELERİMİZDE YÜRÜTÜLEN FEN/ALTYAPI İŞLERİNDE İNCELEMELERDE BULUNDU

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç Veysel Karani Beldesinde yapımı devam eden “Arınç İ.Ö.O yanı Park Projesi ve Kilit Parke Taş Döşeme İşlemleri” ni yerinde inceledi.

Belediye birim müdürleri, ilgili müteahhitler ile Veysel Karani Beldemizde yapımı devam eden çalışmaları inceleyen Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç, belediye birim müdürleri, ilgili müteahhitlerden çalışmalar hakkında bilgi aldı.

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet Tunç “Devletimizin yarım kalmış yatırımlarını ivedi şekilde tamamlamak, mütaahhitlerin sorunlarını aşmak, mütaahhitlerden kaynaklanan sorunları aşmak, sağlanması gereken kurumlar arası koordinasyonu gecikmeye ve ihmale mahal vermeden sağlamak amacıyla her an vatandaşlarımızın, kanaat önderlerimizin, belediye çalışanlarımızın yanında olacağız.  Bu kapsamda, Baykan Kaymakamlığı / Baykan Belediye Başkanlığı-Veysel Karani Belediye Başkanlığı-Atabağı Belediye Başkanlığı nezdinde yürütülen tüm iş ve işlemler, 13 Eylül 2018 tarihinde başlamış olduğum ve önemini hassasiyetle idrak ettiğim görevimizin gerekleri doğrultusunda azami hassasiyetle vatandaş odaklı hizmetlere dönüştürülecek vatandaşlarımıza, milletimize ve Devletimize katma değer sağlayacaktır. Bu kapsamda yapılan tüm yatırımlar 26.000 Baykan’lımıza hayırlı uğurlu olsun.” ifadelerini kullanmıştır.

1 2 3 4 DSC_3097 DSC_3099 DSC_3103 DSC_3121