“EĞİTİMDE 2023 VİZYONU” İÇERİKLİ, İLÇEMİZDEKİ TÜM ÖĞRETMENLER İLE TOPLANTI YAPILDI

 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, İlçe Milli Eğitim Müdürümüz, Şube Müdürlerimiz, Okul Müdürlerimiz ve ilçemizde görev yapan tüm öğretmenlerinizin katılımıyla 2023 Eğitim Vizyonu kapsamında ilçemizde yapılan ve yapılacak olan çalışmalar hakkında geniş kapsamlı toplantı gerçekleştirildi.

Kaymakamımız Mehmet TUNÇ yaptığı konuşmada, ancak gönülden yapılan, sahiplenilen projelerin başarılı olabileceğini ifade ederek, gerçekleştirilecek olan çalışmaların özünde öğretmenler olduğunu, öğretmenlerin mutlaka sürecin en başından itibaren fikirlerinin alınmasını ve planlamaya dâhil edilmesinin gerektiğini vurguladı. Kaymakam TUNÇ, 12. Sınıf ve 8. Sınıf öğrencilerine sene sonunda girecekleri sınavlardan dolayı daha titiz ve hassas yaklaşılması gerektiğini ve her öğrencinin sosyo-ekonomik durumuna göre desteklenmesi gerektiğini ifade etti.

 

Kaymakam/Belediye Başkan V. Mehmet TUNÇ, Toplantıya katılan tüm öğretmen ve idarecilere teşekkür etti. Tüm öğretmen ve idarecilerin dönem sonuna kadar başarılarının artarak devam etmesini temenni ederek toplantıyı sonlandırdı.

a (1) a (2) a (3) a (10) a (11)